Nr katalogowy: 1326

Andrzej ŁUKASZEWSKI (1939-2017)

Nr katalogowy: 1326

Balkon, 1974

olej, deska; 71 x 50 cm;
sygn. i dat. p. g.: Andrzej Łukaszewski / 1974.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł