Nr katalogowy: 1327

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1327

Interwały postfizykalne XXXV, 2012

akryl, płótno; 81,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO' 12, p. d.: XXXV;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł