Nr katalogowy: 1329

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1329

Kompozycja, 1968

olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł