Nr katalogowy: 404

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

Nr katalogowy: 404

Bez tytułu, 2005

olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN / BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł