Nr katalogowy: 410

Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974)

Nr katalogowy: 410

Orzeł biały VI, 2014/2015

akryl, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ MUSIAŁ / ORZEŁ
estymacja: 12 000 - 15 000 zł