Nr katalogowy: 414

Sławomir [ZBIOK] CZAJKOWSKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 414

Crooklin Kids, 2010

akryl, płótno; 140 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: CROOKLYN / KIDS / ZBIOK / * / 010.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł