Nr katalogowy: 416

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

Nr katalogowy: 416

Martwa natura z koszem owoców, 2018

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł