Nr katalogowy: 417

Rafał BORCZ (ur. 1973)

Nr katalogowy: 417

Bez tytułu, 2003

olej, płótno; 179 x 200 cm;
sygn. p. d.: R BORCZ;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł