Nr katalogowy: 505

Zofia PRZYBYSZEWSKA (1901-1966) - projektantka, Fabryka Porcelitu, Pruszków

Nr katalogowy: 505

Wazonik skręcony, l. 60. XX w.

porcelit, szkliwo zbiegające; wys. 21 cm;
sygn. na sodzie: PRUSZKÓW / MADE / IN POLAND.
projekt ok. 1958
estymacja: 700 - 800 zł