Nr katalogowy: 1505

Wiesława GOŁAJEWSKA (1928-2015) - projektant

Nr katalogowy: 1505

Ikebana, lata 60. XX w.

porcelit, szkliwo zbiegające; wys. 9 cm;
sygn. na sodzie: PRUSZKÓW / MADE / IN POLAND;
estymacja: 700 - 800 zł