19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

325
dat. i opisany p. d.: 14.4.56 (?) JL (?);
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

326
Portret Ireny Surdyk, 1943 ołówek, papier; 33 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: Stażewski / 1943 (ołówkiem).
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

327
Kompozycja ołówek, papier; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski (długopisem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

328
Akt męski litografia, papier kremowy; 66 x 51 cm;
sygn. i opisana p. d.: Mitor / 38/50 (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

329
Kompozycja, 1957-1958 monotypia, papier; 30 x 42 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

330
Szkic 2 gwasz, olej, papier; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Mark;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)

331
Akt tusz lawowany, tempera, karton; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: SAWICKA;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

332
Głowa, 1996 pastel, papier żeberkowy, brązowy; 51 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1996 / Stasys.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

333
Solidarność, 1981 olej, płótno; 137 x 160 cm; sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
sygn. i dat. na odwrocie: 1981/ Z. M. DOWGIAŁŁO.
estymacja: 22 000 - 24 000 zł

Stanisław BAJ (ur. 1953)

334
Rzeka Bug - Lato, 2013 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d: S. Baj;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

335
Świt, 1960 olej, płótno; 49 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

336
Dwa termosy, 2004 olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł