19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

337
Martwa natura z kociołkiem, 1991 olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

Karol WIECZOREK (ur. 1949)

338
Sen kierownika, 1980 olej, płótno; 53 x 84 cm;
sygn. i dat. p. g.: karolwieczorekkatowiceR.1980.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

339
Kompozycja figuralna, 1998 olej, płótno; 105 x 85 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1998;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

340
Krawiec, 2006 olej, płótno;140 x 80 cm;
sygn. p. d.: I. Kulik;
estymacja: 9 000 - 10 000 zł

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

341
Trzy stojące postaci, 2002 olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Dariusz PALA (ur. 1967)

342
Two birds, 2008 akryl, deska; 80 x 200 cm (nieregularny kształt);
sygn. i dat. p. d.: PALA 08;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

343
Ocean, 1988 akryl, płyta; 35 x 47 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 88 / "OCEAN" / 35 x 47 cm.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1963)

344
Światłokwiaty, 1963 technika własna, płyta; 124 x 62,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZDZISŁAW STANEK / ŚWIATŁOKWIATY, 1963.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

345
Sarkofag brąz, 53 x 27,5 x 11 cm;
sygn. dat. i numerowany z boku: Bolesław / Biegas / Paris / r. 1903; oraz: Blanchet Fondeur 4/8;
estymacja: 32 000 - 40 000 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

346
Pałac brąz, 39 x 34 x 9 cm;
sygn., dat. i numerowy z boku: B.Biegas / 5/8 2015; odlew współczesny.
estymacja: 32 000 - 40 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

347
Twarz zawoalowana, 1977 metal (brąz?) srebrzony, podstawa kamienna; wys. całkowita: 15 cm;
sygn. u dołu: IGOR MITORAJ;
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 400 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

348
Sowa brąz, wys. 36 cm;
sygn. na spodzie: B. CHROMY.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł