19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)

1331
Struktury niebieskie 2, 2017 technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

1332
Kobieta z woalem brąz srebrzony; wys. 10 cm;
sygn. u podstawy: B. Biegas
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Eugeniusz ZEGADŁO (XX/XXI)

1333
Dzik drewno polichromowane; 51 x 86 x 24 cm.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Małgorzata DYGAS-KONOPACKA [MARGONIT]

1334
Figurka kota mieszanka żywicy z minerałami (m.in. turmalin i kwarc) i metalami szlachetnymi;
wys. 20,5 cm; średn.: 21 cm;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Izabela ROSTWOROWSKA

1335
Postać kobiety brąz, podstawa z piaskowca, wys. całkowita: 31 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

1336
Głowa - breloczek metal, wys. 4 cm;
sygn. na odwrocie: Mitoraj, oraz napis: amnesty / international.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 600 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

401
Tannenberg-Denkmal 1, 2018/2019 ambrotypia, szkło, stal; 18 x 24 cm; 29 x 36 cm (wymiar w oprawie);
unikat; na odwrocie nalepka autorska z informacją o pracy.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

402
Tannenberg-Denkmal 2, 2018/2019 ambrotypia, szkło, stal; 18 x 24 cm; 29 x 36 cm (wymiar w oprawie);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

403
Tannenberg-Denkmal 3, 2018/2019 ambrotypia, szkło, stal; 24 x 18 cm; 36 x 29 cm (wymiar w oprawie);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

404
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN / BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

405
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN/BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)

406
Exit, z cyklu: Szumy, 2019 olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartosz Kokosiński 2019
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł