19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)

407
Supermass III, 2019 technika własna, płótno; 15 x 15 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

408
Bez tytułu, 2018 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2018.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł

Krzysztof MUSIAŁ (ur. 1972)

409
Fragmenty - most, 2009 akryl, płótno; 120 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: FRAGMENTY-MOST / 120 X 120 / 2009 / Musiał.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974)

410
Orzeł biały VI, 2014/2015 akryl, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ MUSIAŁ / ORZEŁ
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

The KRASNALS (rok założenia: 2008)

411
Niebezpieczna Metoda / A Dangerous Method, Sabina Spielrein, Keira Knightley, z cyklu: Jews, 2016 olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Jews / "Sabina Spielrein / Keira Knightley /
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł

Michał [SEPE] WRĘGA (ur. 1982)

412
Mamona Liza, 2018 akryl, sprej, olej, płyta; 61 x 46 cm;
sygn. p. d.: S E P E.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Piotr AMBROZIAK (ur. 1971)

413
Bez tytułu, 2017 akryl, żywica, płótno; 98 x 135 cm (nieregularny kształt);
sygn. i dat. na odwrocie, na płótna: BEZ TYTUŁU / 2017 / PIOTR AMBROZIAK.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Sławomir [ZBIOK] CZAJKOWSKI (ur. 1982)

414
Crooklin Kids, 2010 akryl, płótno; 140 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: CROOKLYN / KIDS / ZBIOK / * / 010.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

415
Pejzaż z przydrożnymi mimozami, 2018 olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

416
Martwa natura z koszem owoców, 2018 olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Rafał BORCZ (ur. 1973)

417
Bez tytułu, 2003 olej, płótno; 179 x 200 cm;
sygn. p. d.: R BORCZ;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Piotr KOTLICKI (ur. 1972)

418
Mężczyzna z zajętymi rękami, 2019 olej, płótno; 30 x 20,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR / KOTLICKI / 2019 oraz okrągła pieczątka autorska.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł