Nr katalogowy: 7

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 7
Na polu
kredka, węgiel, papier; 70,5 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski;
rysunek przed konserwacją.
Cena oferowana 8 000 zł