Nr katalogowy: 9

Nr katalogowy: 9
Aneri - żona artysty przy pracy, 1912
akwarela, papier; 22 x 30 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
Cena sprzedaży 4 700 zł