Nr katalogowy: 9

Nr katalogowy: 9

Aneri - żona artysty przy pracy, 1912

akwarela, papier; 22 x 30 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł