Nr katalogowy: 12

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 12
Układając bukiet
olej, sklejka; 60 x 70 cm;
sygn. l. g.: Jabłoński.
Cena oferowana 4 800 zł