Nr katalogowy: 33

Wincent WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 33

Ogród w słońcu

olej, tektura; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł