Nr katalogowy: 34

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 34

Targ na kwiaty - Krakowski rynek

olej, płótno; 88 x 63 cm;
sygn. p. d.: Rubczak;
estymacja: 25 000 - 33 000 zł