Nr katalogowy: 50

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 50

Procesja, 1927

olej, tektura; 48,5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Erno Erb 927.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł