Nr katalogowy: 52

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

Nr katalogowy: 52

Jarmark huculski

olej, płyta pilśniowa, 46,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: F.Pautsch
estymacja: 28 000 - 36 000 zł
Cena oferowana 25 000 zł