Nr katalogowy: 56

Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.

Nr katalogowy: 56

Martwa natura z puttami

olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 9 600 zł