Nr katalogowy: 60

Malarz nieokreślony, austriacki (?), 1 poł XIX w.

Nr katalogowy: 60

Pejzaż bukoliczny

olej, deska; 43 x 39 cm.
Krąg Jacoba van Strij (1756-1815)?
estymacja: 5 500 - 6 500 zł