Nr katalogowy: 64

Malarz nieokreślony, niemiecki (?), 1 poł. XVII w.

Nr katalogowy: 64

Upadek pod krzyżem

olej, deska parkietowana; 37 x 47 cm;
na odwrocie napis: Golzius.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł