Nr katalogowy: 1024

Jan BULAS (1878-1917)

Nr katalogowy: 1024

Słoneczniki przed chatą

akwarela, gwasz, pastel, papier; 44 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bulas.
estymacja: 4 800 - 6 400 zł
Cena oferowana 4 200 zł