Nr katalogowy: 1026

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 1026

Warszawa - Stare Miasto

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł