Nr katalogowy: 1036

Stanisław DACZYŃSKI (1856 - ?)

Nr katalogowy: 1036

Zakopianka, 1921

olej, tektura; 35,5 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: St. Daczyński / Zakopane 1921;
estymacja: 2 200 - 2 800 zł