Nr katalogowy: 1043

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 1043

Kwiaty w wazonie

olej, tektura; 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł