Nr katalogowy: 1045

Józef HORYD (1896-1939)

Nr katalogowy: 1045

Pejzaż tatrzański

olej, płótno; 57,5 x 82,5 cm;
sygn. l. d.: J. Horyd (słabo czytelna);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 600 zł