Nr katalogowy: 1050

Włodzimierz NAŁĘCZ (1865-1946)

Nr katalogowy: 1050

Łódź rybacka na brzegu, 1929

olej, tektura; 22 x 36 cm;
sygn. i dat. p. d.: Włodz. Nałęcz 192[9] (?);
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł