Nr katalogowy: 1051

Leon KOWALSKI (1870-1937)

Nr katalogowy: 1051

Wenecja

olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: LKowalski.;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł