Nr katalogowy: 1064

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 1064

Martwa natura z maską

olej, sklejka; 65 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J.HRYNKOWSKI (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł