Nr katalogowy: 701

Nr katalogowy: 701

Kandelabr siedmioramienny, ośmioświecowy

brąz srebrzony niesygnowany (srebrzenie wtórne); wys. 70,5 cm;
Francja?, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł