Nr katalogowy: 1820

Nr katalogowy: 1820

Ramka do miniatury

srebro złocone (?), grawerunek; szkło; wys. 9,2 cm, szer. 6,8 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł