Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

25
Portret mężczyzny, 1925 olej, tektura; 49 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1925 J. Malczewski;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

26
Portret legionisty - szkic, ok. 1915 akwarela, papier; 77 x 59 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz;
estymacja: 26 000 - 30 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

27
Jarmark olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: E Erb;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

28
Sowa, 1903 pastel, papier naklejony na tekturę; 71 x 46,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: LWyczół / 1903.
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
Cena sprzedaży 77 000 zł

Izrael Abramowicz PASS (1868-1935)

29
Portret kobiety w karocy olej, płótno; 80 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: I. Pass / 1914. (cyrylicą; w sygnaturze, na końcu twardy znak);
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

30
Na pustyni w okolicach Mann w Jordanii, 1936 olej, płótno naklejone na sklejkę; 70 x 50 cm;
sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

31
Dama w oknie pastel, papier jasnobrązowy, żeberkowany firmy Ingres naklejony
na tekturę; 62,5 cm x 47 cm; sygn. l. d.: T. Axentowicz;
estymacja: 30 000 - 35 000 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

32
Pejzaż z miasteczkiem w dali olej, płótno; 60,5 x 82 cm;
sygn. p. d.: H. Rudzka C.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Wincent WODZINOWSKI (1866-1940)

33
Ogród w słońcu olej, tektura; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Jan RUBCZAK (1884-1942)

34
Targ na kwiaty - Krakowski rynek olej, płótno; 88 x 63 cm;
sygn. p. d.: Rubczak;
estymacja: 25 000 - 33 000 zł

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

35
Martwa natura z kwiatami i owocami, 1934 gwasz, karton; 65,5 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Sichul / 34.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 500 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

36
Kwiaty w dzbanie olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
estymacja: 5 000 - 6 000 zł