Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

37
Martwa natura z różami i porcelanową figurką, 1939 olej, tektura; 35 x 100 cm;
sygn. po środku: aKarpiński, z lewej data: [19]39.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

38
Róże olej, tektura; 33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

39
Piwonie tempera, papier brązowy, żeberkowy; 45,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb.
estymacja: 8 500 - 11 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

40
Kwiaty w chińskim wazonie, 1923 olej, płótno; 100 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1923.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł

Henryk HAYDEN (1883-1970)

41
Port olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: Hayden.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860-1934)

42
Zamek, 1888 olej, tektura; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: Krzesz 1888;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

43
Łodzie rybackie olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

44
Potok zimą, 1909 olej, tektura; 49 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz 1909;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Nikolaj Aleksandrowicz JAROSZENKO (1846-1898)

45
Motyw z Jerozolimy, 1896 olej, tektura; 22 x 27 cm;
sygn. p. d.: A. Jaroszenko (cyrylicą) / 22/ V/ 96.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł

46
Riwiera olej, płótno, tektura; 36,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

47
Kobieta na schodach olej, płótno naklejone na tekturę; 56 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Józef POCHWALSKI (1888-1963)

48
Pogorzelec, 1927 tempera, sklejka; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Józef Pochwalski 1927;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł