Malarz nieokreślony - krąg Davida II TENIERSA (1610-1690)

61
Na wiejskim podwórku olej, deska; 39,5 x 52,5 cm (owal).
estymacja: 17 000 - 23 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

62
Constantinus Hulidowski Kuszell olej, płótno dublowane; 77 x 63 cm;
Obraz w oryginalnej, rzeźbionej ramie z XVIII w.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w. - naśladowca Pietera DE HOOCHA (1629-1684)

63
Scena we wnętrzu olej, płótno; 42 x 51 cm;
na odwrocie, na blejtramie nalepka z nr: 3287 / 454;
estymacja: 9 500 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki (?), 1 poł. XVII w.

64
Upadek pod krzyżem olej, deska parkietowana; 37 x 47 cm;
na odwrocie napis: Golzius.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł

David II TENIERS (1610-1690)

65
Scena rodzajowa z grą w bule olej, deska; 43 x 59,5 cm.
estymacja: 220 000 - 280 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

1001
Na statku, 1887 litografia barwna, papier, 21,5 x 29 cm;
sygn. na płycie l.d.: JulFałat (...) 86
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena oferowana 900 zł

Jan MATEJKO (1838 - 1893)

1002
Pieśń, 1887 rytował Walenty Ciechomski w drzeworytni Bronisława Puca
drzeworyt, papier; 31 x 26 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

1003
Córka Ben Brahima, 1938 drzeworyt barwny, papier; 50,5 x 41,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisany u dołu: A. Laszenko drzeworyt 1938 r. (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN (1917-1980)

1004
Macierzyństwo, 1956 drzeworyt, bibuła; 30 x 24,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Honoré DAUMIER (1808-1879)

1005
Para litografii 1. La Pluie; litografia, papier; 23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
2. Toujours Jolie; litografia, papier; 23,5 x 17 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Honoré DAUMIER (1808-1879)

1006
Na ulicy litografia, papier; 36,7 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: H.D., p. d.: TeySSonnieres sculp.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

1007
Para drzeworytów 1. Nawiedzenie, 1947, drzeworyt, papier; 12,5 x 9,5 cm;
2. Nowa Ruda, 1952, drzeworyt, papier; 13 x 18,5 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł