Autor nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

1020
Św. Anna gwasz, papier; 32 x 23 cm;
rama drewniana, snycerowana.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Tadeusz KORPAL (1889-1977)

1021
Scena rodzajowa gwasz, papier; 50 x 35 cm;
sygn. l. d.: T. Korpal;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

1022
Widok na Tatry z Białki Tatrzańskiej akwarela, papier; 51 x 73 cm;
sygn. p. d.: Jabłoński;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Alfred ABERDAM (1894-1963)

1023
Postacie gwasz, papier; 25,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: Aberdam.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Jan BULAS (1878-1917)

1024
Słoneczniki przed chatą akwarela, gwasz, pastel, papier; 44 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bulas.
estymacja: 4 800 - 6 400 zł
Cena oferowana 4 200 zł

Stanisław GÓRSKI (1887-1955)

1025
Helenka pastel, papier; 48,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

1026
Warszawa - Stare Miasto akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

1027
Zabudowania pastel, papier; 28 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A MARKOWICZ.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

1028
Pejzaż pastel, papier; 41 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A MARKOWICZ.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

1029
Huśtawki, l. 50. XX w. akwarela, papier; 15,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

1030
Róże, 1908 olej, płótno; 53,5 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Filipkiewicz 1908;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, 2 ćw. XIX w.

1031
Noc księżycowa - nokturn olej, płótno; 94,5 x 133 cm.
W typie malarstwa Caspara Davida Friedricha.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł