Isis KISCHKA (1908-1973)

1032
Dalie na zielonym tle, 1961 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: KISCHKA;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Zygmunt BRUNNER (1878-1961)

1033
Portret, 1950 olej, płótno; 73,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zyg. Brunner / 1950.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Sam MARKITANTE, XX w.

1034
Las zimą olej, płótno;110 x 86 cm;
sygn. i opisany: MARKITANTE / PARIS.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)

1035
Akt olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. Chorembalski (słabo czytelnie).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Stanisław DACZYŃSKI (1856 - ?)

1036
Zakopianka, 1921 olej, tektura; 35,5 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: St. Daczyński / Zakopane 1921;
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

1037
Leżąca olej, płótno; 65 x 89 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Franz Van Den BROUCKE (1884-1940)

1038
Martwa natura z jabłkami olej, płótno; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FRANZ. 1922 / VAN DEN BROUCKE;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)

1039
Morze, 1938 olej, tektura; 51 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: F.K. Wygrzywalski 1938.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

1040
Martwa natura z owocami i cukiernicą olej, tektura; 45,5 x 50cm;
sygn. l. d.: Jabłoński.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

1041
Róże, 1916 olej, płótno; 18 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: L.P. / 1916.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

1042
Carmen z wachlarzem olej, tektura; 39,5 x 29,5 cm;
sygn. p. g.: Kasper Pochwalski.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

1043
Kwiaty w wazonie olej, tektura; 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł