02. kwietnia 2019, 00:00
Wystawa przedaukcyjna od: 29 marca 2019 do: 02 kwietnia 2019

Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

2 kwietnia 2019 r., godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

29.03.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.03.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
01.04.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
02.04.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

1
Mazowiecka zagroda, 1939 olej, płótno naklejone na sklejkę; 42 x 56 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder;
Cena wywoławcza 500 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

2
Pejzaż tusz, akwarela, gwasz, papier;
49 x 64 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza 500 zł

Georg OEDER (1846-1931)

3
Pejzaż jesienny ze strumieniem olej, płótno; 68 x 96 cm;
sygn. p.d.: G. Oeder.
Cena wywoławcza 1 000 zł

Alois ARNEGGER (1879-1963)

4
Pejzaż górski olej, płótno; 52 x 79 cm;
sygn. p.d.: A. Arnegger.
Cena wywoławcza 1 000 zł

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

5
Martwa natura z tulipanami olej, płótno, 54 x 64 cm;
sygn. p.d.: h. Z. Cybisowa 76 r.
Cena wywoławcza 1 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

6
Zimowa panorama miejska, 1925 olej, tektura; 64,5 x 87,5cm;
sygn. i dat. l. g.: FPautsch 25;
Cena wywoławcza 1 000 zł

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

7
Pejzaż akwarela, gwasz, papier, 45 x 29,5 cm w świetle passe partout;
sygn. p.d.: Kaź. Pochwalski
Cena wywoławcza 500 zł

Kazimierz STRZEMIŃSKI (1888-1938)

8
Wiejskie chaty, ok. 1920 olej, tektura; 19,5 x 23 cm;
na odwrocie napis: K. STRZEMIŃSKI.
Cena wywoławcza 200 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

9
Kompozycja akwarela, kredka, papier;
28,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 500 zł

Stanisław BĄKOWSKI (1929-2003)

10
Projekt scenografii do Spartakusa gwasz, tempera, papier; 49 x 69 cm;
opisane na odwrocie;
Cena wywoławcza 100 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

11
Kościół św. Katarzyny, 1911 autolitografia barwna, papier; 29 x 39 cm w świetle passe partout;
sygn. p.d.: KRAKÓW CZAJKOWSKI STANISŁAW 1911.
Cena wywoławcza 200 zł

Józef KIDOŃ (1890 Rudzica-1968 Warszawa)

12
Portret Aurelii pastel, tektura; 67 x 48 cm;
sygn. u dołu: JKidoń.
Cena wywoławcza 500 zł