Nr katalogowy: 3

STANISŁAW PODGÓRSKI (1882-1964)

Nr katalogowy: 3

Mury Krakowa, 1911

chromolitografia barwna, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Podgórski / 911.
estymacja: 900 - 1 200 zł