Nr katalogowy: 5

JÓZEF CZAJKOWSKI (1872-1947)

Nr katalogowy: 5

Fragment Rynku w Krakowie, 1911

autolitografia barwna, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. w kompozycji p. d.: JÓZEF CZAJKOWSKI 911.
estymacja: 900 - 1 200 zł