Nr katalogowy: 5

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

Nr katalogowy: 5

Martwa natura z tulipanami

olej, płótno, 54 x 64 cm;
sygn. p.d.: h. Z. Cybisowa 76 r.