Nr katalogowy: 301

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 301
Sauterelle, 1970

olej, technika mieszana, płótno; 55 x 45,4 cm (owal);
sygn. i dat. wzdłuż dolnej krawędzi: Lebenstein 70;
na odwrocie napis: "L...

Cena wywoławcza 65 000 zł