Nr katalogowy: 301

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 301

Sauterelle, 1970

olej, technika mieszana, płótno; 55 x 45,4 cm (owal);
sygn. i dat. wzdłuż dolnej krawędzi: Lebenstein 70;
estymacja: 80 000 - 100 000 zł
Cena sprzedaży 70 000 zł