Nr katalogowy: 318

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

Nr katalogowy: 318

Bez tytułu, 1958

olej, płótno; 82 x 64,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Krystyn Zieliński 1958.
estymacja: 6 000 - 9 000 zł