Nr katalogowy: 326

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 326

Najważniejsze, 2006

akryl, płótno; 33 x 41 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski/"Najważniejsze"/Czerwiec 2006 rok/ acryl/
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł