Nr katalogowy: 333

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 333

Pejzaż z Płocka I

olej, płótno; 82 x 100 cm;
sygn. p. d. … (częściowo zatarta).
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł