Nr katalogowy: 338

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 338

Słowianie, 1986

akwaforta, sucha igła, papier; 73,5 x 58,5 cm (wymiar arkusza); 63,5 x 49,5 cm (wymiar odbitki);
opisana, sygn. i dat. u dołu: akwaforta, sucha igła, 6/10,
estymacja: 2 000 - 3 000 zł